איך מקבלים הלוואה?

ברגע שיש לך את דוחות האשראי שלך. הגיע הזמן להעריך איך מקבלים הלוואה? הלוואה אותם החברה לתיקון אשראי יכול לעשות את זה בשבילך בדרך כלל לעשות הערכה חינם של המצב שלך או שאתה יכול לראות את זה בעצמך. אפשרויות אחרות הן לדבר עם החברה הרלוונטית דיווח אשראי על זה, או לדבר עם מקצוען כספים שאתה לא מנסה לקבל מימון.
מה שתשימו לב כאשר תקבל את קבצי האשראי שלך הוא שהם לעתים נדירות זהה. לדוגמה, לקובץ הלוואות לכל מטרה שלך יש מידע זהה ושונה עליו לקובץ האשראי של , והניקוד שלך עבור כל קובץ יהיה שונה.
העריכו את התיקים של הלקוח השבוע והיו לה שבעה שיבירורים אחרוניםהתיק האשראי שלה וציון של, ושלושה מאותם בירורים בתיק האשראי ברדסטריט שלה וציון
למה ההבדל חברות מסוימות בודקים רק הלוואות לכל מטרה קובץ אשראי אחד וחברות מסוימות בודקים את כל קבצי הזיכוי כאשר אתה מבקש קרדיט, לכן חשוב לדעת את התמונה כולה לפני שאתה מבקש לקבל יותר קרדיט. שני ציוני אשראי יהיה צורך להיות מעל 650 כדי להיות בטוח להיות מאושר, כפי שאתה אף פעם לא יודע אם הם יבדקו את שני הקבצים ולמצוא כי אחד יש ניקוד אשראי נמוך.

בעת בדיקת קובץ האשראי, לשמור על תצפית לרישומי ברירת מחדל, פסקי דין ובדיקות אשראי. שאל את עצמך את השאלות הבאות:
האם ביקשתי כספים או אשראי או כל סוג של הלוואהחשבון עם חברה זו (עבור בדיקות אשראי)?
האם הכרתי והסכמתי לחברה שהוזכרה לגשת לדו ח האשראי שלי (בנוגע לפניות האשראי)?
האם היה לי חשבון עם חברה זו (עבור ברירות מחדל ופסקי דין)?
מה הזיכרון שלי לגבי הבעיות שקיבלתי? מלעשות תשלומים כלפי החשבון הזה מה קרה בחיי בששת החודשים שהובילו לתאריך הרשום כתאריך ברירת המחדל/המשפט?
תיקון היסטוריית האשראי שלך
ברגע שיש לך את התשובות לשאלות אלה אתה יכול להתחיל לעבוד כדי לתקן את ההיסטוריה האשראי שלך לנקות את השם שלך.

ישנם הרבה דברים שאתה יכול הלוואות לעשות בעצמך ויש הרבה דברים שחברות תיקון אשראי יכול לעשות בשמך. אנשים לעתים קרובות לבחור בחברות לתיקון אשראי כי יש להם ידע של חקיקה וכללים, והם מקדישים את זמנם כדי לתקן את סוגי הנושאים האלה מדי יום ולדחוף את החברות כדי לפתור את הדברים מהר ככל האפשר.