הלוואה בכרטיס אשראי

בעיית אשראי אחת הגדלה היא אנשים מופיעים להיות ' קניות סביב הלוואה בכרטיס אשראי למימון על ידי הולך מחברה לחברה. אמנם זה נראה הגיוני כי אתה רוצה מה שאתה רוצה, זה ההפך של הגיוני אם אתה רוצה לקבל כספים בעתיד הנראה לכאורה.

בכל פעם שאתה מיישם עבור המימון, בירור אשראי יופיע בתיק האשראי שלך המציינת כי ביקשת ארגון אשראי מסוים עבור כסף. לפעמים זה אומר כמה אתה ביקשת; . לפעמים זה אומר $0 לא משנה מה, זה משנה את קובץ האשראי שלך ומפחית את הציון שלך בכל פעם שאתה הולך על הכספים, אם אתה מקבל את זה או לא.

יותר מחמש בירורים בשנה הלוואה בכרטיס אשראי מדבר כרכים לכל ספקי אשראי אחרים הניגשים לקובץ האשראי שלך – והמסרים אינם בהכרח חיוביים.

שלושה דברים לעשות כאשר אתה מגלה שיש לך בעיות אשראי.

אחת הדרכים הראשונות לתקן את בעיות האשראי שלך היא להפסיק את הלוואה בכרטיס אשראי היישום עבור כל סוג של מימון. המתן 6 עד 12 חודשים ולאחר מכן המשך. ככל שתקופת הזמן רחוקה מן הפנייה האחרונה שלך, טוב יותר והציון המועדף שלך יהיה. כמו כן, ככל שתהיה אטרקטיבי יותר למלווים עתידיים.

טוב, אז שמעתי את האזהרה שלנו. והפסקנו להגיש ביקורות למימון טוב! השלב הבא הוא לגשת לכל העותקים הזמינים של קובץ האשראי שלך. אנחנו מדברים על ,  ברדסטריט, ואולי אפילו .

היא חברה חדשה יותר בתעשיית הלוואה בכרטיס אשראי דיווח האשראי, כך שאין לו נתונים רבים כמו ברדסטריט. עם זאת, כדי להבין את שיא האשראי המקיף שלך, הוא בהחלט חלק של הפאזל. ניתן לגשת לקבצי אשראי אלה בחינם (שירות זה בדרך כלל לוקח עד 10 ימי עסקים, למרות שלפעמים זה לוקח הרבה יותר זמן) או דרך שירותים בתשלום. כמו כן, בדרך כלל חברות לתיקון אשראי יכול לקבל גישה אלה עבורך תמורת תשלום, ייתן לך קרדיט כלפי שירותים אם תחליט להתקדם כדי לתקן את כל הפגמים על הדוחות שלך.