הלוואות לשכירים

דבר אחד לציין הוא כי הרוב של מה שנמצא בקבצי הלוואות לשכירים האשראי שלך ירד ממנו באופן אוטומטי בתוך חמש עד שבע שנים מיום הרישום. אז דרך אחת לתקן את קובץ האשראי שלך היא לחכות ולוודא ששום דבר אחר לא עולה על זה. במהלך תקופה זו, חשוב מאוד לא להחיל עבור כל סוג של חשבונות כמו זה יוביל סיבוכים נוספים בעתיד.
החיסרון בגישה זו הוא שייתכן שננעלת מחוץ לשוק הדיור, ואינך יכול להחליף את מכוניתך או לקבל נייד חדש עד שהקבצים שלך יהיו ברורים.

להלן ארבעה דברים שתוכל לעשות בעצמך הלוואות לשכירים כדי לתקן את היסטוריית האשראי שלך:

קשר עם החברה הלוואה באפשרותך ליצור קשר עם החברה בשאלה המבקשת את רישום ברירת המחדל או פסק דין שיוסרו מקובץ האשראי שלך. באפשרותך גם לבקש חקירה לגבי הדיוק שלה. החברה רשאית או לא יכולה להסכים להסרת רישום ברירת המחדל, אך הם חייבים להסכים לחקירה. הרצינות של החקירה היא שאלה נוספת לשקול, כמו חברות רבות יעשו חקירה ברמת השטח כדי להרגיע את הלקוח.

נציב תלונות הציבור הלוואה לאחר מכן תוכל הלוואות לשכירים לפנות לנציב תלונות הציבור הרלבנטי ולבקש מהם לבצע חקירה בשמך. יהיה עליך להיות מעורב מאוד בתהליך זה כאשר נציב תלונות הציבור יהיו לך שאלות שצריך להיענות בתוך פרק זמן. כמו כן, יהיה עליך להיות מסוגל להעביר מקרה מוצק לגבי מדוע היסטוריית האשראי שלך טועה ומדוע היא אשמתה של החברה המדוברת.
כל מי שמספק לצרכנים אוסטרליים הלוואות אשראי או מימון חייב הלוואות לשכירים להיות חלק מנציב תלונות הציבור של התעשייה. כהערה צדדית, ארגונים המספקים מימון מסחרי אינם חייבים להיות חבר בנציב תלונות הציבור. כמו כן, חברות שאינן בהכרח צריכות להיות חברות בנציב תלונות, כך ששלב זה אינו פועל עבור כל סוג של ברירת מחדל או רישום שיפוט בקובץ האשראי שלך.
שונים יש עיכובים עד 20 שבועות בחיפוש אחר מקרים. בדרך כלל אתה מקבל רק הזדמנות אחת לפנות לנציב תלונות הציבור כדי לפתור ברירת מחדל של הצרכן. לכן חשוב מאוד שהניסיון הראשון שלך יתבצע עד לסיום, ואתה לא מחמיץ מושג מבחינת הטיעונים שלך ומענה על שאלות.