הלוואות פרטיות

אם הארגון הלוואות פרטיות אינו חבר בנציב תלונות הציבור, תוכל לקחת את התלונה שלך לנציב הפרטיות. נציב הפרטיות מסתכל רק על תלונות. על הצרכן, לא על תיקי האשראי המסחריים בדומה לנציב תלונות הציבור, הם יסייעו לך להגיש תלונה נגד החברה שתרשום אותך ותקיים את החברה המדוברת בדין על מעשיהם. נציב הפרטיות נוטה לקחת 12-16. שבועות כדי להתמודד עם מקרים.

באפשרותך גם לפנות לחברת דיווח האשראי ולבקש הלוואות פרטיות מהם לבצע חקירה בנוגע לתוקפו של רישום ברירת המחדל. בדרך כלל, הם מגיבים תוך 30-45 ימים, ומעניקים לך את התוצאה של החקירה שלהם לתוקף של הרישום.

מחשבות אחרונות על תיקון בעיות אשראי זה ייתן לך מספיק בשביל להתחיל זכור, קבלת בעיות האשראי שלך קבוע ASAP יהיה להגדיר אותך לחיים של חופש כלכלי, זה יבטיח לך להיות מטופלת ולא לקבל הפיל בחזרה כאשר אתה מבקש קרדיט או הלוואה במורד המסלול.

אז, הנה רשימת בדיקת האשראי המהירה הלוואות פרטיות אם אתה מקבל את יישום האשראי הלוואות שלך נדחה, מיד להפסיק להגיש בקשה עבור כל סוג של חוזה אשראי.
להגיע לתחתית היסטוריית האשראי שלך על ידי קבלת ברדסטריט קבצי זיכוי חינם.
. אז אתה יודע מה מעכב אותך
קבל את כל ברירות המחדל, פסקי הדין, פעולות הלוואות פרטיות בית המשפט ובירורים האשראי נחקרים כדי להבטיח שהם תקפים לפני שאתה מיישם עבור המימון שוב. אם אתה רוצה שזה יעשה על ידי מקצוען שיודע את כל הכללים, לפנות לחברת האשראי כדי להפעיל את התיקים בשבילך.
אחרת, המתן עד שהבעיות באופן טבעי יורידו את קבצי האשראי שלך לאחר חמש עד שבע שנים.

מזל טוב ולשמור את קבצי האשראי שלך ברור לעצמך בעתיד!