משכנתא לבית הראשון

המשימה של קניית הבית הראשון שלך יכול להיות סיכוי מרתיע מאוד. קשה מספיק לנסות לחסוך להפקדה שלך כאשר אתה כבר משלם שכר דירה ושטרות אחרים. כדי להקל על המתח של רכישת ההלוואה הביתה הראשון שלך הוא הכרחי לעשות שיעורי בית שלך ולכוון למצוא על הלוואות הביתה הטוב ביותר האפשרי במחיר סביר.

הבית הראשון משכנתא מוצעים לעזור קונים הביתה הראשונים להיכנס לשוק המאפיינים מוקדם יותר. יש מספר פרמיות הבית הראשון הקונה הלוואות זמין המציע שיעורי ריבית נמוכה משתנה. הלוואות אלה לעתים קרובות לפנות לכל מי שמתאים למענק בעלי הבית הראשון. המענק משתנה על ידי המדינה, אבל הוא הרגל לתוך שוק הנדל ן, במיוחד בערי הבירה אשר ראו צמיחה מחיר גדול ובעיות במהלך העשור האחרון.

רבים קונים בבית הראשון גם לקבל כמה סיוע אוהב מהורים או יחסים. זה יכול לבוא בצורות שונות, כגון של חלק או את כל הפיקדון, או להציע להירשם כערב על ההלוואה. פיקדון גדול יותר בדרך של מתנה, או ערב לחתום כמו תמיכה יכול להיות הקונה הביתה הראשון יכול למנוע את ההוצאות הנוספות המפחיד של המלווים המשכנתאות.

טועה לעתים קרובות כביטוח כדי להגן על הלווה. . זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת  המלווה מברירות המחדל של השואל, השואל בהחלט לא מקבל סקוט חינם. במקרה הגרוע ביותר שאתה לא יכול להרשות לעצמך לשלם הלוואה הביתה ולעבור לתוך ברירת מחדל רציני, הבית עשוי להימכר על ידי המלווה כדי להחזיר את הכסף המגיע. אם יש פער בין מה שחייב ומה הבית נמכר עבור, ממלאת את הפער עבור המלווים ליהנות.

אחת הדרכים האמינות ביותר כדי למנוע את העלות של במקום הראשון, ולהפחית את הסיכוי של ברירת המחדל בעתיד, היא מסירות תוכנית חיסכון קבוע בהובלה עד לרכישת הבית הראשון שלך. על ידי הוכחת לעצמך ואת המלווה כי אתה יכול להרשות לעצמך את התקציב מספיק זמן כדי לחסוך פיקדון גדול, אתה תהיה הרבה יותר טוב כדי לקחת את הקפיצה לבעלות ביתית. ואחרי הכל, קצת סיפוק מושהה! מעולם לא פגע באף אחד

כדי להבטיח את הבית החלום שלך היום, להשוות משכנתאות, לגרוס את המספרים באמצעות החשבון הבית שלנו הלוואות ובצע מאמרים החדשות שלנו כדי לקבל את עצות ההלוואה ה לקבלת מידע נוסף ביקור שלנו מפורט הלוואות הביתה מדריך.